lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Konkurs plastyczny

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Świebodzin Ośrodek Pomocy Społecznej Aktualności

18.08.2014, dodał: Monika Seifert (Ośrodek Pomocy Społecznej, Świebodzin)

Realizując jedno z założeń Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie „Organizowanie konkursów, wśród dzieci i młodzieży w zakresie zapobiegania przemocy” został przeprowadzony konkurs plastyczny wśród dzieci będących na półkolonii, organizowanej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Świebodzinie.

Najlepszą pracę nagrodzono pierwszą nagrodą w postaci piórnika szkolnego wyposażonego w przybory szkolne.  Pozostałe dzieci otrzymały nagrody pocieszenia, zeszyty szkolne, długopisy. Konkurs plastyczny poprzedzony został pogadanką o tematyce przemocy przeprowadzoną przez pracownika socjalnego Panią Monikę Seifert. Ponadto młodzieży i dzieciom rozdano ulotki informacyjne o w/w tematyce, przygotowane przez pracowników w OPS w Świebodzinie.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x