lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Świadczenie Interwencji Kryzysowej

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat sulęciński Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Komunikaty

24.02.2014, dodał: Anna Kozioł (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat sulęciński)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie informuje, iż w Sulęcinie przy ul. Moniuszki 4 funkcjonuje Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży, działający w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Dom przeznaczony jest dla 2 dorosłych osób oraz 4 dzieci.

Bezpośrednią pieczę na Domem sprawują pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie.

Miejsca hostelowe przeznaczone są dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży, które z powodu doznawanej przemocy ze strony partnera zmuszone są do opuszczenia miejsca zamieszkania. Ponadto Centrum udziela podstawowych, niezbędnych porad prawnych i psychologicznych, dążąc w ten sposób do szybkiego opanowania sytuacji kryzysowej. W dalszej kolejności, osoby wymagające pomocy kierowane są do specjalistycznych instytucji w celu ostatecznego rozwiązania problemu.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sulęcinie,  ul.  Szpitalna 9, tel. 957550753, 509 102 204.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x