lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Areszt dla domowego oprawcy - za znęcanie się nad żoną i synem

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Zielona Góra Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze Aktualności

09.10.2015, dodał: Joanna Częstochowska (Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, Miasto Zielona Góra)

Krosno Odrzańskie.  Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 45-letniego mężczyzny. 
Podejrzany  w  okresie od września 2014r. do 4.10.2015r. będąc pod wpływem alkoholu znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną  i synem , szarpał , groził  pozbawieniem życia w tym przy użyciu noża , wszczynał awantury domowe, poniżał .

W dniu 07.10.2015r. Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na  okres 2 miesięcy.
Czyn  zarzucany podejrzanemu zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 
 
O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach. /jcz

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x