lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy

Komunikaty

04.12.2013, dodał: Monika Kucner (Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA, Miasto Zielona Góra)

Pomoc finansowa dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Wszystkie osoby, które zostały pokrzywdzone przestępstwem oraz członkowie ich rodzin mogą skorzystac z pomocy finansowej pochodzącej z Funduszu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości RP. W tym celu nalezy skontaktowac się ze Stowarzyszeniem BABA w Zielonej Górze lub naszymi specjalistami przyjmującymi w Jasieniu, Kożuchowie, Krośnie Odrzańskim, Lubsku, Nowej Soli, Nowogrodzie Bobrzańskim, Sulechowie, Szprotawie, Świebodzinie, Żaganiu. Szczegóły na www.baba.org.pl w zakładce Projekty - Pomoc finansowa. Niżej - terminarz bezpłatnych porad prawnych i psychologicznych dla osób pokrzywdzonych przestępstwem - podczas porad można wypełnic wniosek o pomoc. 

WIĘCEJ

04.12.2013, dodał: Monika Kucner (Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA, Miasto Zielona Góra)

16 dni przeciw przemocy wobec kobiet

 Jak co roku zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez prawniczki i psycholożki w BABIE oraz przez radców prawnych i adwokatów, albo u nas w biurze BABY, albo w kancelariach na terenie całego województwa: Zielona Góra, siedziba BABY, ul Lisowskiego 10a, szczegóły na www.baba.org.pl, tam też więcej na temat samej akcji organizowanej na świecie iw Polsce, jej celach i organizacjach współpracujących.

WIĘCEJ

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x