lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Nowa aktualność

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Świebodzin Ośrodek Pomocy Społecznej Komunikaty

30.09.2015, dodał: Monika Seifert (Ośrodek Pomocy Społecznej, Świebodzin)

W ramach realizacji jednego z działań „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Oraz Ochrony Ofiar Przemocy  w Rodzinie na lata 2015-2017” – tj. „Zwiększenie skuteczności i dostępności pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie” tut. Zespół Interdyscyplinarny w dniu 26.11.2015r od godz. 12.30 do godz. 15.20 organizuje drzwi otwarte dla osób uwikłanych w zjawisko przemocy w rodzinie.

Podczas spotkania ze specjalistami z Zespołu Interdyscyplinarnego będzie można uzyskać informacje o lokalnym systemie wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie oraz poznać bliżej specyfikę zjawiska przemocy w rodzinie. 

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x