lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Projekt socjalny ,,Przemoc można zatrzymać”

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Świebodzin Ośrodek Pomocy Społecznej Aktualności

03.06.2016, dodał: Monika Seifert (Ośrodek Pomocy Społecznej, Świebodzin)

W dniu 02.06.2016r. na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie zrealizowano projekt socjalny pt. ,,Przemoc można zatrzymać”. Zaproszono 28 osób, które zostały wskazane w ,,Niebieskich Kartach” jako osoby, co do których istnieje podejrzenie, że są dotknięte przemocą w rodzinie.

Podczas spotkania odbył się wykład psychologa, który dotyczył zjawiska przemocy w rodzinie. Następnie kierownik rewiru dzielnicowych KPP Świebodzin przedstawił aspekty prawne związane z przestępstwem znęcania się. Ponadto zainteresowane osoby uzyskały niezbędne informacje w zakresie radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Na zdjęciu: osoby prowadzące - Pani Ewa Cieślińska i asp. Paweł Walaszek.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x