lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Grupa Wsparcia dla osób doświadczających przemocy w rodzinie w Gorzowie Wlkp.

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Gorzów Wlkp. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie Aktualności

31.10.2015, dodał: Karolina Mazur (Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, Miasto Gorzów Wlkp.)

Zapraszamy osoby doświadczające przemocy na cotygodniowe, cykliczne spotkania odbywające się w naszym ośrodku przy ul. Okrzei 39 w Gorzowie Wlkp.

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie zaprasza osoby doznające przemocy na cykliczne zajęcia prowadzone przez psychologa naszego ośrodka. Celem Grupy Wsparcia jest zwalczanie bezradności wobec przemocy, dzielenie się wsparciem emocjonalnym, wymiana użytecznych informacji dotyczących sposobów na pokonywanie trudności w wychodzeniu z sytuacji przemocy, budowanie siły, nadziei na obronę przed przemocą i zmianę sytuacji życiowej. 

Zapraszamy w każdy czwartek w godzinach 17.00-19.00 do naszego ośrodka mieszczącego się przy ul. Okrzei 39 w Gorzowie Wlkp..

Grupa jest otwarta a udział bezpłatny.

Więcej szczegółów w ulotce lub pod numerem telefono 95 7 214 160.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x