lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

SZKOLENIA Z PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE WRZESIEŃ 2022 ROK

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Aktualności

13.12.2022, dodał: Marta Kusz (Administrator users)

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zorganizował we wrześniu 2022 roku trzy trzydniowe szkolenia metodą interaktywno – warsztatową.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zorganizował trzy trzydniowe szkolenia metodą interaktywno – warsztatową pn.: „Przemoc wobec dziecka”, "Przemoc w rodzinie wobec osób starszych i niepełnosprawnych" oraz
"Współpraca w zespołach interdyscyplinarnych i grupach roboczych" w którym wzięło udział łącznie 60 uczestników: przedstawicieli instytucji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie z terenu województwa lubuskiego.

Szkolenia odbyły się w terminach : 05 - 07 września 2022 r., 12-14 września 2022 r. oraz 21-23 września 2022 r. w Hotelu Texicana, Kalsk 1E, 66-100 Sulechów. Realizatorem usługi szkoleniowej było Psychologiczne Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne ACCEPTUS – Iwona Urbańska z siedzibą w Lublinie. Szkolenia zostały przeprowadzone przez zespół specjalistów z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie m.in.: certyfikowanego specjalisty/superwizora w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Cykl szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie finansowany jest ze środków budżetu państwa w ramach realizacji ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na rok 2022. 

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszymi szkoleniami z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie i Zapraszamy Serdecznie do udziału w cyklu szkoleń, które zorganizowane zostaną w 2023 roku

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x