lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Rekrutacja do kolejnej edycji programu korekcyjno - edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat zielonogórski Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Komunikaty

15.07.2016, dodał: Ewa Rechtziegel (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat zielonogórski)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze informuje, że rozpoczyna rekrutację do programu korekcyjno - edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Zapraszamy do współpracy i zgłaszania się osób z terenu powiatu zielonogórskiego do 19 sierpnia 2016 r. Rozpoczęcie zajęć planowane jest na początek września br.

Informujemy, że gdy z terenu gminy chęć udziału w programie zadeklaruje znaczna ilość osób (więcej niż 7), istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć na terenie tej gminy.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są pod numerem telefonu (68) 45 27 551 oraz w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, ul. Podgórna 5, pok. 1-5.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x