lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Spotkanie grupy roboczej z prokuratorem w Zbąszynku

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Powiat świebodziński Gminy Zbąszynek Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie Aktualności

18.08.2014, dodał: Krzysztof Krzywak (Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Zbąszynek)

14 sierpnia br. odbyło się kolejne spotkanie Grupy Roboczej Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Zbąszynku. Wcześniej odbyło się spotkanie z panią prokurator Beatą Żbikowską Kawa z Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie. Na spotkaniu omówiono kilka kwestii prawnych i organizacyjnych, które występują w trakcie rozpatrywania NK w Gminie Zbąszynek. Spotkanie z panią Prokurator było bardzo rzeczowe i konkretne.

Po spotkaniu z p. prokurator Grupa Robocza zajęła się czterema sprawami, w których wystąpiła przemoc domowa. Na spotkaniu z osobami pokrzywdzonymi i sprawcami przemocy ustalono dla każdej z tych spraw oddzielny plan działania.

Grupa pracowała w następującym składzie: Katarzyna Rucioch - koordynator, wymiennie w zależności od sprawy: Małgorzata Plewak, Małgorzata Kleszka; pracownice OPS, Ewa Łażewska - kurator społeczny, Alina Jagaciak - przewodniczący GKRPA, Łukasz Szymański - dzielnicowy Rewiru Zbąszynek, Krzysztof Krzywak - zastępca przewodniczącego GZI; fundacja „Spieszmy się”.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x