lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

ZNĘCAŁ SIĘ NAD SIOSTRĄ, GROZIŁ JEJ ZABÓJSTWEM

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Zielona Góra Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze Aktualności

05.03.2014, dodał: Joanna Częstochowska (Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, Miasto Zielona Góra)

Żary.  Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 30-letniemu mężczyźnie, który w okresie od lutego 2013 r. do 29 września 2013 r. w Lubsku, znajdując się w stanie nietrzeźwości znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją siostrą poprzez: szarpanie jej za ubrania, popychanie, wszczynanie awantur, wyzywanie jej słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe oraz grożenie zabójstwem.

W Prokuraturze Rejonowej w Żarach w 2013 r. zarejestrowano 271 spraw, których przedmiotem były przestępstwa z art. 207 par. 1 kk (znęcanie się psychiczne i fizyczne).
Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat./AP

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x