lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

Trafił do aresztu za znęcanie się nad żoną, córką i pasierbem

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Zielona Góra Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze Aktualności

08.01.2016, dodał: Joanna Częstochowska (Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, Miasto Zielona Góra)

Żagań . Prokurator Rejonowy w Żaganiu skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 45-letniemu mężczyzny.
Podejrzanemu zarzucono, że w okresie od 08 września 2015 roku do 1 stycznia 2016 roku w miejscu zamieszkania w jednej z miejscowości powiatu żagańskiego, będąc pod działaniem alkoholu znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i córką poprzez wszczynanie awantur, wyzywanie słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, poniżanie, grożenie  pozbawieniem życia oraz popychanie, szarpanie, uderzanie ręką w twarz, a także znęcał się psychicznie nad pasierbem poprzez wszczynanie awantur, wyzywanie słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe.

W dniu 01 stycznia 2016 roku doszło do zatrzymania 45-latka przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Po przesłuchaniu podejrzanego w dniu 2 stycznia 2016 roku Prokurator Rejonowy w Żaganiu - wystąpił do Sądu Rejonowego w Żaganiu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego Andrzeja K. Sąd Rejonowy w Żaganiu w dniu 03 stycznia 2016 roku wydał postanowienie o zastosowaniu tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego na okres 2 miesięcy. Podejrzany został osadzony w Areszcie Śledczym.
 
O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach. /jcz

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x