lubuska tarcza wobec przemocy, lubuska niebieska tarcza, lubuski portal przeciw przemocy w rodzinie, przemoc w rodzinie, przemoc domowa, pomoc ofiarom przemocy
Wersja do druku

POBIŁ MAŁOLETNIEGO UDERZAJĄC GO OBUCHEM SIEKIERY ORAZ SKÓRZANYM PASKIEM – PROKURATOR ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ARESZT

Lubuska Niebieska Tarcza wobec przemocy - lubuski portal dla ofiar przemocy Znajdź pomoc Miasto Zielona Góra Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze Aktualności

10.03.2014, dodał: Joanna Częstochowska (Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, Miasto Zielona Góra)

Krosno Odrzańskie.  Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do Sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 38-letniego mężczyzny, który w okresie od marca 2013 r. do 5 marca 2014 r., znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną oraz małoletnimi dziećmi w wieku: 15 i 14 lat. 

W dniu 5 marca 2014 r. mężczyzna uderzając małoletniego pięściami po głowie oraz obuchem siekiery i skórzanym paskiem z metalową sprzączką spowodował u niego obrażenia ciała w postaci stłuczenia grzbietu nosa, stłuczenia okolicy skroniowo jarzmowej, stłuczenia barku i ramienia lewego oraz inne powodując naruszenie prawidłowej czynności narządu ciała na okres poniżej 7 dni.
Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Ponadto prokurator wystąpił do Ośrodka Pomocy Społecznej o objęcie pokrzywdzonych pomocą psychologiczną i finansową.

POWRÓT

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x