Mikołaj w Grochowie

17.12.2015, dodał: Aldona Żuk (Ośrodek Pomocy Społecznej, Sulęcin)

W dniu 6 grudnia  2015 roku w Świetlicy Środowiskowej w Grochowie odbyły się „Mikołajki”. Głównym organizatorem był sołtys wsi Grochowo Tomasz Terech przy udziale Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie oraz Świetlicy Środowiskowej w Grochowie i Trzemesznie Lub. Przybyły na uroczystość Mikołaj razem z elfami wręczył wszystkim dzieciom bogate paczki. Tradycyjnie dzieci w podziękowaniu za prezenty śpiewały piosenki i recytowały wierszyki.

Uczestnikom i organizatorom serdecznie podziękował Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, składając jednocześnie wszystkim życzenia świąteczne.

Sołtys wsi Grochowo podziękował za pomoc sponsorom: Ochotniczej Straży Pożarnej w Grochowie, Stowarzyszeniu Przyjaciół Trzemeszna Lub. „Razem dla wsi”, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulęcinie, radnemu Rady Miejskiej Panu Adamowi Miglujewiczowi, Pani Elżbiecie Barszczewskiej – właścicielce sklepu w Trzemesznie Lub., Firmie LEKS, Nadleśnictwu Sulęcin, Radzie Sołeckiej oraz rodzicom zaangażowanym w organizację i przygotowanie smacznych wypieków.

Spotkanie Mikołajkowe było kolejnym działaniem na rzecz integracji społeczności lokalnej. 

 Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

w Sulęcinie

Andrzej Żelechowski

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x