Teatr profilaktyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dotyczący przeciwdziałania przemocy

24.11.2014, dodał: Marta Kalarus (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat słubicki)

W dniu 5 listopada br. w dużej auli Collegium Polonicum w Słubicach uczniowie szkół ze Słubic: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół Technicznych, Ochotniczego Hufca Pracy, Zespołu Szkół Licealnych, Zespołu Szkół Ekonomiczno–Rolniczych, Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince na zaproszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach mogli obejrzeć spektakl profilaktyczny pt. ”Bella” .    

Ww. spektakl ukierunkowany na przeciwdziałanie agresji i przemocy (również cyberprzemocy), został wystawiony przez Teatr dla Dzieci i Młodzieży Moralitet  z Krakowa , w ramach projektu „Działamy profilaktycznie – przeciw przemocy”, realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.

Zorganizowanie spektaklu profilaktycznego dotyczącego przeciwdziałania przemocy było możliwe dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego  pn. "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie".

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x