Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Rodzina na medal – wolna od przemocy”

24.10.2014, dodał: Marta Kalarus (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat słubicki)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach na początku września br.  ogłosiło konkurs plastyczny pt. „Rodzina na medal – wolna od przemocy” skierowany do dzieci z klas IV – VI Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Słubickiego. Konkurs odbywał się pod patronatem Starosty Słubickiego.

W dniu 22 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach odbyło się oficjalne wręczenie nagród dla Laureatów konkursu. W spotkaniu uczestniczyły dzieci wraz z opiekunami. Nagrody wręczał Starosta Słubicki Andrzej Bycka. Po wręczeniu nagród na dzieci i zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek.

Łącznie na konkurs wpłynęło 100 prac dzieci z klas IV – VI Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Słubickiego oraz Placówki Opiekuńczo– Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince. Postanowiliśmy nagrodzić 9 prac oraz przyznać 3 wyróżnienia.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach składa podziękowanie dla Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Słubickiego oraz Placówki Opiekuńczo– Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince za włączenie się w przedsięwzięcie, które zwraca uwagę na zjawisko przemocy w rodzinie oraz promuje wartości rodzinne.

Konkurs plastyczny „Rodzina na medal – wolna od przemocy” ogłoszono w ramach projektu pt. „Działamy profilaktycznie – przeciw przemocy” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Z prac, które wpłynęły na konkurs przygotowaliśmy wystawę, którą można oglądać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x