„Działamy profilaktycznie – przeciw przemocy”

19.09.2014, dodał: Marta Kalarus (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat słubicki)

Powiat Słubicki otrzymał wsparcie finansowe w kwocie 12,000 zł na realizację projektu pt. „Działamy profilaktycznie – przeciw przemocy” w ramach Programu Osłonowego pn. „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

 Ww. projekt został przygotowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. W ramach projektu planowane jest m.in. przeprowadzenie lokalnej kampanii społecznej  oraz zorganizowanie w ramach tej kampanii konferencji dotyczącej przemocy w rodzinie. Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy na temat zjawiska przemocy w rodzinie, wymiana doświadczeń, a także promowanie dobrych praktyk. Ponadto, ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci, zorganizowany zostanie spektakl profilaktyczny dla młodzieży, warsztaty dla rodziców oraz poradnictwo psychologiczne. Termin realizacji projektu to lipiec – grudzień 2014 rok.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x