Poradnictwo specjalistyczne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Słubicach

11.04.2014, dodał: Martyna Majewska (Ośrodek Pomocy Społecznej, Słubice)

Osoby i rodziny potrzebujące pomocy w rozwiązywaniu problemów życiowych mogą skorzystać z bezpłatnego poradnictwa specjalistycznego prowadzonego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach.

Poradnictwo specjalistyczne /z ustawy o pomocy społecznej /art. 46/ w szczególności prawne, psychologiczne i rodzinne, jest świadczone osobom i rodzinom, które mają trudności lub wykazują potrzebę wsparcia w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych, bez względu na posiadany dochód.

Poradnictwo psychologiczne : dni i godziny przyjęć poniedziałek, wtorek, środa, piątek od godz. 8:30 do godz. 12:30, czwartek od godz. 11:00 do godz. 15:00.

Poradnictwo rodzinne obejmuje szeroko rozumiane problemy funkcjonowania rodziny, w tym problemy wychowawcze w rodzinach naturalnych, przemoc w rodzinie oraz problemy opieki nad osobą niepełnosprawną, a także terapię rodzinną. Dni urzędowania pracowników socjalnych: od pn- pt.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x