Czas spędzony bez przemocy

11.04.2014, dodał: Martyna Majewska (Ośrodek Pomocy Społecznej, Słubice)

Klub Integracji Społecznej działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Słubicach był organizatorem warsztatów letnich pt. „Czas spędzony bez przemocy” dla dzieci w okresie od 2 do 13 sierpnia 2010r. Plan zajęć był tak bogaty, że nikt nie miał czasu na nudę.

W ramach zajęć dzieci odwiedziły Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich, uczestniczyły w zabawach integracyjnych , zajęciach plastycznych (praca z masą

solną i bibułą) oraz sportowych ( zawody ping-ponga i plac zabaw). Dużą atrakcją było również przedstawienie o „Nieudaczniku” Agencji Artystycznej ART-METANOIA z Krakowa. Jednakże największą radość sprawił dzieciom wyjazd do kina w Zielonej Górze na film animowany „Shrek Forever 3D” i wizyta w McDonald’s.

Warsztaty zakończyły się ogniskiem na „Ranchu Maja” w Słubicach, gdzie dzieci jeździły konno i zwiedziły mini–ZOO, w którym znajdują się pawie, daniele, strusie, dziki, drób ozdobny oraz największa atrakcja - kilkudniowy osiołek.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x