Uwaga Konkurs

19.05.2014, dodał: Anna Stecel (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiat nowosolski)

Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci

Szkoły  w Powiecie Nowosolskim

W związku z realizacją Powiatowych Programów w zakresie:

1) Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie,
2) Promowania i Wdrożenia Prawidłowych Metod Wychowawczych w Stosunku do Dzieci w Rodzinach Zagrożonych Przemocą w Rodzinie,

realizowanych pod hasłem:

„STOP PRZEMOCY  PRZERWIJ MILCZENIE!”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soi informuje:

Co roku 17 maja obchodzony jest Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci. Inicjatorem tego święta jest Child Helpline International – organizacja zrzeszająca telefony zaufania dla dzieci ze 160 krajów świata. Polskie obchody Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci organizowane są przez Fundację Dzieci Niczyje.

Z okazji Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci, Fundacja Dzieci Niczyje ogłosiła konkurs na najciekawszą inicjatywę  związaną z obchodami Dnia, m. in., dla placówek edukacyjnych w całej Polsce.

W ramach obchodów mogą być organizowane lokalnie zajęcia edukacyjne, apele, pogadanki, przedstawienia, wystawy, konkursy, prezentacje, gazetki itp., dotyczące działających w Polsce telefonów zaufania dla dzieci.

Do wygrania 3 x telewizor LCD Sharp 16”!

Inicjatywy należy zgłaszać w terminie do 31 maja 2014 r. oraz zrealizować je w terminie do 13 czerwca 2014 r.

Szczegółowe informacje na temat ww. konkursu znajdują sie na stronie  www.dzientelefonow.fdn.pl. Ponadto, pytania można także wysyłać pod adres e-mail: dzientelefonow@fdn.pl.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x