Wyrzucał konkubinę przez okno. Znęcał się nad nią i 6 letnim dzieckiem. Domowy oprawca trafił do aresztu

10.09.2015, dodał: Joanna Częstochowska (Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze, Miasto Zielona Góra)

Krosno Odrzańskie . Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 28-letniego mężczyzny.
Podejrzanemu zarzucono, że w okresie od 31.12.2013r. do 5.09.2015r. z wyłączeniem okresu od grudnia 2014r. do kwietnia 2015r. kiedy odbywał karę pozbawienia wolności , znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną oraz 6 letnim synem.

Jak ustalono podejrzany wielokrotnie wszczynał awantury znajdując się  pod wpływem środków psychoaktywnych , w trakcie których wyzywał pokrzywdzoną słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia  oraz stosował wobec niej przemoc - wyrzucał ją z domu, a następnie nie wpuszczał do domu w porze zimowej. W jednym przypadku umyślnie potrącił ją samochodem.
 
W dniu 08.09.2015r. Sad Rejonowy w Krośnie Odrzańskim na wniosek prokuratora zastosował wobec w/w areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.
 
O ewentualnych  kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach. /jcz

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x