SZKOLENIE "PRZEMOC WOBEC DZIECKA" 8-10 LISTOPADA 2022 r.

15.12.2022, dodał: Marta Kusz (Administrator users)

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zorganizował trzydniowe szkolenie metodą interaktywno-warsztatową pn.:" Przemoc wobec dziecka" w terminie 8-10 listopada 2022 r., w którym wzięło udział 20 uczestników: przedstawicieli instytucji działających na rzecz przeciwdziałania

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zorganizował trzydniowe szkolenie metodą interaktywno – warsztatową pn.: „Przemoc wobec dziecka”, w którym wzięło udział 20 uczestników: przedstawicieli instytucji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie województwa lubuskiego. 

Szkolenie odbyło się w terminie 8 - 10 listopada 2022 r. w Hotelu Texicana, Kalsk 1E, 66-100 Sulechów. Realizatorem usługi szkoleniowej był Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa, Centrum Profilaktyki i Reedukacji Atelier, Acrentalcars – Artur Cienkosz  z siedzibą w Krakowie. Szkolenie zostało przeprowadzone przez Panią Marzenę Peplińską – pedagoga-specjalistę resocjalizacji w obszarze pracy z rodziną i dzieckiem, oligofrenopedagoga w zakresie kształcenia i wychowania osób z niepełnosprawnością intelektualną, doradca zawodowy i społeczny oraz absolwentka Instytutu Psychologii Zdrowia i Trzeźwości w Warszawie, gdzie ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, autorka programów profilaktycznych w obszarze przemocy i zdrowego stylu życia. Prowadzi firmę Szkoleniowo-Doradczą ZapytajCoacha, trener rozwoju osobistego-coach. Osoba z dużym doświadczeniem praktycznym w zakresie pracy z rodzinami dysfunkcyjnymi, borykającymi się z problemami wychowawczymi oraz doświadczonymi przemocą i uzależnieniem od alkoholu.

Cykl szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie finansowany jest ze środków budżetu państwa w ramach realizacji ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na rok 2022.

Dziękujemy za udział we wszystkich tegorocznych szkoleniach z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Zapraszamy na kolejne cykle szkoleń już w 2023 r.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x