Stowarzyszenie BABA

18.04.2014, dodał: Monika Seifert (Ośrodek Pomocy Społecznej, Świebodzin)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzinie informuje o możliwości skorzystania z pomocy prawnej, psychologicznej i materialnej w ramach Funduszu Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem. Lubuskie Stowarzyszenie na rzecz Kobiet BABA - tel. 68 4549232. 

Pomoc udzielona może być osobom pokrzywdzonym przestępstwem czyli np. przemocą domową, seksualną, niepłaceniem alimentów, ofiarom wypadków komunikacyjnych spowodowanych przez osoby trzecie, adresatom gróźb karalnych, nękania, stręczycielstwa, kazirodztwa, porzucenia, kradzieży, rozboju, uszkodzenia mienia, uszkodzenia ciała, bójek.

Pomoc materialna obejmuje m.in. dopłaty do czynszu, bony żywnościowe oraz na zakup odzieży, obuwia, środków czystości i higieny osobistej, finansowanie przejazdu do stowarzyszenia BABA w Zielonej Górze pod adres: Stary Rynek 17, 65-980 Zielona Góra.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Świebodzinie oraz na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.baba.org.pl

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x