16 Dni Działań Przeciw Przemocy wobec Kobiet

06.12.2013, dodał: Karolina Mazur (Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie, Miasto Gorzów Wlkp.)

W związku z kampanią „ 16 Dni Działań Przeciw Przemocy wobec Kobiet” zespół specjalistów naszej placówki organizuje dnia 10.12.2013 r. punkt konsultacyjny dotyczący przeciwdziałania przemocy domowej.

Tego dnia w godzinach: 09.00 – 13.00 dyżurować będą: prawnik, psycholog, pracownik socjalny. Istnieje możliwość pozostawienia dzieci w tym czasie pod opieką pedagogów. Naszym celem jest stworzenie możliwości dostarczenia informacji kobietom dotkniętym tym zjawiskiem i ich najbliższemu otoczeniu - jak pomóc komuś lub sobie w sytuacjach zagrożenia przemocą domową.Wszystkie nasze świadczenia są bezpłatne.Porady odbywają się w formie konsultacji indywidualnych, podczas których można zachować anonimowość. Doświadczeni pracownicy są do dyspozycji potrzebujących przez 24 h.Można skorzystać także z konsultacji telefonicznych (telefon zaufania).Zapraszamy do siedziby naszego ośrodka w Gorzowie Wlkp przy ul. Okrzei 39 ( I piętro).

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.

x